Zdolnosc opracowania harmonogramu 7147frep

Poświęciłeś termin, wdziałeś trud, zaryzykowałeś reputację i zainwestowałeś pieniądze w swoje towarzystwo - w chwili obecnej nadeszła pora na Odkrywcy Mocy kumulowanie plonów: całościowych przychodów z inwestycji. Bez przerwy zadawaj sobie pytanie: czego może mnie wyszkolić ten kłopot albo ta sytuacja? Nie marnuj popełnionych błędów. Niepowodzenia to nie przegrana, to informacja zwrotna. To dane - oznajmił Bill Gates. Nagromadź pokłosie swoich słabości Nikt nie popełnił więcej błędów ode mnie - wyznał Ingvar Kamprad, pomysłodawca Ike-I, kiedy udzielał nam dialogu. Sam mówi o sobie jak o synkowi z fermy z północnej Szwecji, który postawił meblowego dryblasa oferującego materiały po zniżkowych zapłatach i został jakimś z dziesięciu bogatych ludzi we wszystkich państwach. Tak jak Schwab i całego szeregu innych powszechnie znanych przedsiębiorców Kamprad ma dysleksję i baczy, iż wyzwania, jakim musiał stawić czoła, uczyniły z niego w wyższym stopniu asertywnego dowódcę. Znaczna część ludzi postrzega zaburzenia w uczeniu się jako kruchość albo wadę. Jednak dla dużych prowadzących śmiesznostki konstytuują zarzewie zapobiegliwości.

Kierownicy użytkują każdą Odkrywcy Mocy okruszynę swojej wyjątkowości - wszyściuśko co wytworne, nietrafne i brzydkie -aby ziścić zamierzenia. Kamprad jest ujęty, że dzięki zmaganiom stał się żywszy i w wyższym stopniu zwrócony misji, aby kreować rzeczy prostszymi i dostępnymi dla przeciętnych ludzi. Przezwyciężanie tego, w czym inni odczuwają delikatność i sięganie z tego siły, to zdolność warta zbierania owoców. Chodzi o to, że bez przerwy trzeba uczyć się od innych ludzi, aby reperować to, co podupada. Jest na etacie dla mnie 100 000 osób, bo popełniłem tak duża liczba błędów -zażartował Kamprad, a potem dołożył zupełnie poważnie: Zadaniem każdego osobnika jest optymalizowanie życia poprzez doskonalenie siebie w robionej pracy. Lubienie zasług i ponoszenie odpowiedzialności Nie ma konieczności mieć tytułu, żeby stać się przywódcą, musisz być po prostu poważny - wytłumaczył Kamprad. Gdy coś idzie nie tak, każdy próbuje obwiniać następnego. To nie moja wina -mówił Kamprad z oskarżycielskim Odkrywcy Mocy wykładnikiem facjat, uwypuklając na wyimaginowanych ludzi po swoich obu stronach. Jak najbardziej dzięki temu jedna postać musi przeżywać odpowiedzialność. Zadaniem lidera jest cenienie zasług i poczuwanie się do odpowiedzialności. Jest bez szans o czynieniu żalów i tergiwersacjach. Kiedy wszyściuśko idzie doskonale, zasługi wypada przypisać ludziom, którzy się dodatkowo przyczynili. Za to za niepowodzenia przystaje prowadzący.

To on przedsiębierze męczące decyzje, mobilizuje zespół i skłania wszystkich, żeby pracowali na rzecz wspólnego celu. Umiejętność wywołania poczucia zbiorowego sensu i atmosfery zobowiązania to ostateczny metron wydajności dowódcy. Oliver Wendell Holmes dostrzegł kiedyś, że istnieją trzy typy ludzi. Mamy pierwszą, małą brygadę jednostek, prawdopodobnie ustanawiającą 5% ludzkości, która inicjuje wydarzenia. Druga, zdarzenia ekipa, licząca od 10% do 15% populacji, monitoruje wydarzenia. A trzecia, astronomiczna większość, bo któreś 80%, nie ma pojęcia, co się dzieje.

Oryginalny dowódca kategoryzuje się do pierwszej brygady ludzi. W miejsce wyszukiwania tergiwersacji czyni awanse. Gdy przystępuje do funkcjonowania, ewoluuje w sobie zręczność wydobywania ze rodzajowych ludzi Odkrywcy Mocy dopływowych możliwości. Stałe nastawienie na działanie Pewno w największym stopniu rozpoznawalną właściwością dowódcy i najlepszego zatrudnionego jest ostre stanowisko na działanie. Lider utrzymuje się w ciągłym ruchu, jest kompletnego inicjatywy, przez cały czas sądzi w kategoriach: co można jeszcze uczynić, aby osiągnąć więcej bardziej kliknij tu wartościowych wyników. Nawiasem mówiąc ma świadomość, iż znaczna część zamierzeń nie śpieszy się wstępnie albo chociażby po niewielu pierwszych próbach. Julie Andrews mawiała: Dla mnie mieć powodzenie, to wziąć w łeb dziewiętnaście razy i przekuć w czyn przy dwudziestej próbie. Przywództwo to aktywność, a nie postępowanie. Polega na stałym doskonaleniu się. Przywództwo to twoje funkcjonowania, a nie życzenia, nadzieje, roszczenia bądź zamysły. Kiedy w każdej sytuacji kontynuujesz jak lider, to stajesz się nim poprzez swoje zachowanie.

Uwolnij dynamikę

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *